Szkoła Podstawowa w Liczu

BEZPIECZNE FERIE – PAMIĘTAJMY!

Uwaga! Zaczynamy dwa tygodnie beztroskiego wypoczynku :) Za oknem zima... Czas wspaniałych zabaw - być może na wyczekiwanym przez wszystkich śniegu!

W tym roku szkolnym 2020/2021 ze względu na panującą sytuację epidemiczną związaną z COVID-19 ferie odbywają się jednocześnie na terenie całego kraju w terminie od 4 do 17 stycznia 2021 r.

Rekomenduje się, aby w czasie zimowego wypoczynku uczniowie pozostali blisko swoich miejscowości zamieszkania, należy bowiem ograniczać zwiększoną mobilność w tym okresie, przez co zmniejszyć ryzyko rozprzestrzeniania się koronawirusa.

Aby jednak przebiegły one szczęśliwie, należy pamiętać o podstawowych zasadach bezpieczeństwa!

Dla rodziców i opiekunów jest to czas wzmożonej uwagi skierowanej na warunki bezpieczeństwa tego wypoczynku. Należy pamiętać, że zima niesie ze sobą szczególne zagrożenia, którym sprzyjają zmienne warunki atmosferyczne. Zachęcamy do zapoznania się z materiałami edukacyjnymi dotyczącymi bezpiecznych ferii zawartymi w wiadomości w dzienniku Librus oraz poniżej.

Odpoczywajcie, cieszcie się swobodą, przygodami! Jednak zawsze dbajcie o bezpieczeństwo swoje oraz osób towarzyszących i nie podejmujcie działań zagrażających życiu lub zdrowiu.
Odpocznijcie, nabierzcie sił i motywacji do dalszej nauki.

Gościmy

Odwiedza nas 74 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
298207

Ścieżka powrotu