Szkoła Podstawowa w Liczu

PROPOZYCJE DZIAŁAŃ NA AKTYWNE FERIE W DOMU

Zachęcamy do zapoznania się z ciekawą ofertą feryjną zaproponowaną przez kilka instytucji.

1. Ministerstwo Edukacji i Nauki pragnie, aby czas odpoczynku podczas ferii był inspirujący, dlatego przygotowało ciekawą ofertę dla uczniów i ich rodzin:

Ferie z TVP

Rozrywka, ciekawe filmy i seriale, a także wciągające programy sportowe i lifestylowe – to główne propozycje przygotowane przez Telewizję Polską. W ramach emitowanego codziennie cyklu dynamicznych, 20-minutowych programów edukacyjnych każdy znajdzie coś dla siebie - miłośnicy piłki nożnej, tańca czy też młody koneser sztuki. Propozycje te z powodzeniem zaangażują całe rodziny do wspólnego i niezwykle interesującego spędzania czasu!

Więcej informacji https://www.gov.pl/web/edukacja/ferie-z-tvp-wyjatkowa-propozycja-dla-rodzin

Akcja „Ferie bez nudy”

Wspólnie z nami pomysły na to, aby nie nudzić się w czasie ferii przygotowała także Fundacja LOTTO im. Haliny Konopackiej. „Ferie bez nudy” to zbiór ciekawych propozycji działań udostępnionych w interaktywnej formie na specjalnej platformie internetowej. Wśród nich mnóstwo interesujących eksperymentów, ćwiczenia gimnastyczne, gry, quizy oraz wiele innych aktywności, które rozbudzą kreatywność każdego ucznia! Już wkrótce przedstawimy szczegóły tej propozycji.

Na stronie internetowej Ministerstwa Edukacji i Nauki pojawiła się specjalna zakładka dotycząca ferii. Będą w niej sukcesywnie zamieszczane propozycje na ferie. Informacje na ten temat znajdą się również na profilach w mediach społecznościowych.

2. Portal Librus proponuje gry dla całej rodziny pod linkiem https://portal.librus.pl/rodzina/artykuly/gry-dla-calej-rodziny-zobacz-propozycje

3. KCK – Kwidzyńskie Centrum Kultury proponuje: https://kck.ckj.edu.pl/aktualnosci/2494/ferie-czas-zaczac.html

4. Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu wraz z siedmioma Rezydencjami Królewskimi przygotowali specjalny program dla dzieci i młodzieży – oferta w Pdf. w załączniku.

Ferie - oferta

Gościmy

Odwiedza nas 126 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
298237

Ścieżka powrotu