Szkoła Podstawowa w Liczu

25.05.2020 r. Świetlica

Prace plastyczne wykonane przez Julię Kamiński z klasy III:

  • Parasolka – technika origami modułowe z kwadratów;
  • Cyferkowe obrazki - kreatywne zabawy plastyczne.

BRAWO!!!

30.04.2020 Dzień Flagi

Z okazji Dnia Flagi Rzeczpospolitej Polskiej dzieci klas I-III miały za zadanie wykonać biało-czerwoną flagę dowolną techniką. Uczniowie, którzy przesłali swoje prace, wywiązali się z tego zadania znakomicie. Na szczególną pochwałę zasługują:  Lenka Szal i Julia Kamiński, które wybrały bardzo pracochłonną technikę. Gratuluję cierpliwości. Natomiast Julia Kwiatkowska obok flagi przepisała piękny wiersz. BRAWO!

ŚWIETLICA - ONLINE

22 kwietnia obchodziliśmy Dzień Ziemi. Nasi uczniowie Szymon i Karol Banaś stworzyli  roboty z tworzyw,  które zazwyczaj wyrzucamy do śmieci. Chłopcy pokazali nam, jak dbać o naszą planetę.

2 maja natomiast jest Święto Flagi. Lena Szal i Olivier Żmijewski  wykonali prace, które przypomną nam o naszym symbolu narodowym.

Przedstawiamy też pracę Julii Kamiński i jej siostry Laury, naszego przedszkolaka. Wykonały  one super CUDAKI!!!

29.04.2020 Rodzinny Konkurs Literacki

W ramach projektu NIESPEŁNIONE MARZENIA realizowanego w klasach I-III został przeprowadzony Rodzinny Konkurs Literacki. Zadaniem uczestników konkursu było napisanie wiersza na temat profilaktyki uzależnień.  Komisja konkursowa oceniła nadesłane wiersze. Oto wyniki :

I miejsce – Zofia Wasiniak  (II)

II miejsce – Grzegorz Wesołowski (II)

III miejsce – Julia Kamińska (III)  i Julia Kwiatkowska (II)

GRATULUJEMY!

ŚWIETLICA - ONLINE

W domu wcale nie musi być nudno! W czasie zdalnego nauczania uczniowie wykonywali również dodatkowe zadania świetlicowe!

 Przedstawiamy Wam kilka prac uczniów:

4.03.2020 Świetlica

Na dzisiejszych zajęciach sztuki origami dzieci wykonały postać dziewczynki. Prace zostały zrobione techniką origami płaskie z kółek.

26.02.2020 Zajęcia origami

Biedronki na łące -  to temat dzisiejszych zajęć origami. Prace wykonało 6 dzieci: Julia Kwiatkowska, Maja Cytarska, Julia Kamiński, Dominika Slawiński, Laura Kaczmarczyk oraz Marek Rusin. Natomiast Nadia Święcka i Sandra Sztandera  chciały zrobić wiosenny obrazek według własnego pomysłu. Wszystkie prace zostały wykorzystane do dekoracji świetlicy.

 

19.02.2020 r. Zajęcia origami

W naszej świetlicy w środę „zakwitły” przebiśniegi. Sześcioro dzieci z klas I-III wykonało przedwiosenne obrazki na papierowych talerzykach techniką origami płaskie z kwadratów. Wykonanymi pracami ozdobiliśmy świetlicową gazetkę.

11.02.2020 ELEMENTARZ TEATRALNY

Na drugich zajęciach z aktorami Sceny Lalkowej było dużo zabawy, śmiechu i radości. Dzieci uczyły się, jak poruszać kukiełką w różnych sytuacjach. Obejrzały krótkie przedstawienie z kukiełkami. Na koniec każde dziecko mogło wcielić się w aktora lalkowego i zagrać krótką scenkę z życia za pomocą kukiełki.

28.10.20194 r. Świetlica

Czy czekając na szkolny autobus można bez telefonu fajnie spędzić czas?

Wiktoria, Dorota, Klaudia i Julia spędziły dzisiaj ten czas aktywnie, wesoło tańcząc i pląsając przy muzyce szkolnego radia GIT. Świetny pomysł. 

Mam nadzieję, że inni uczniowie dołączą do nich następnym razem.

Gościmy

Odwiedza nas 47 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
144599

Ścieżka powrotu