Zmiana rozkładu jazdy autobusów od 19.04.2021

Informujemy, że dowóz do szkoły i przedszkola w Rakowcu został połączony z dowozem do szkoły w Liczu. Dlatego jest mała zmiana w porannych godzinach

DOWÓZ :

6,40 KWIDZYN

6,43 KWIDZYN WARSZAWSKA

6,53 RAKOWIEC SŁONECZNA

7,00 RAKOWIEC PRZEDSZKOLE

7,10 PAWLICE

7,20  RAKOWIEC SZKOŁA

7,25 RAKOWIEC PRZEDSZKOLE

7,30 OŚNO

7,40 LICZE SZKOŁA

7,50 BRONNO

8,00 GILWA MAŁA

8,10 LICZE SZKOŁA

ODWÓZ :

Z 12,40 RAKOWIEC PRZEDSZKOLE , RAKOWIEC SZKOŁA

12,45, Pawlice ,

Licze szkoła

13,10 Ośno Bronno Rakowiec Pawlice Kwidzyn

Sukces Wiktorii

Z wielką przyjemnością informujemy, że uczennica klasy VIII Wiktoria Ciborowska została Laureatką Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych Województwa Pomorskiego.

Gratulujemy Wiktorii!

Informujemy, że od 19 kwietnia 2021 do szkoły powracają przedszkolaki.
W poniedziałek odbędą się również konsultacje dla klasy ósmej.
Autobus szkolny jedzie zgodnie z rozkładem jazdy.

Szkoły i placówki nadal pracują zdalnie – przedłużenie obowiązujących obostrzeń do 18 kwietnia.

Z uwagi na nadal utrzymujący się wysoki poziom zachorowalności w kraju i konieczność zahamowania pandemii niezbędne jest przedłużenie czasowego ograniczenia funkcjonowania szkół i placówek oświatowych.
Do 18 kwietnia ograniczone będzie stacjonarne funkcjonowanie szkół, przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych i innych form wychowania przedszkolnego. Ograniczenie to będzie polegało na prowadzeniu zajęć z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość lub innego ustalonego przez dyrektora sposobu realizowania zajęć.

Klasa I

Klasa I melduje gotowość do nadchodzących świąt. Rzeżucha i owies już są, świąteczne zajączki i kurczaczki przygotowane. Jesteśmy gotowi!
Wesołego Alleluja!

Świąteczna zbiórka żywności dla Seniorów

W środę - 31. 03. br. zakończyła się zbiórka żywności trwająca cały miniony tydzień w naszej szkole. Kosze zapełniały się darami “w mgnieniu oka”. Serdeczne podziękowania dla Przedszkolaków, Uczniów, Rodziców oraz Pracowników szkoły, którzy okazali wiele dobra, serca i empatii wobec starszych, samotnych osób z okolicy naszej szkoły.

Przygotowano 8 paczek żywnościowych, kartki świąteczne z życzeniami, które z pomocą Sołtysów z Licza i Ośna zostały doręczone Seniorom. Wielkie DZIĘKI :)

Jesteście wszyscy wzorowymi Wolontariuszami!

Czytaj więcej: ...

„Mały Archimedes”

Z przyjemnością informujemy, że nasi uczniowie zostali laureatami Gminnego Konkursu Matematycznego „Mały Archimedes”.

ANTEK SIENIEK – uczeń klasy VI zdobył I miejsce w kat. klasy V-VI, natomiast KAROL BANAŚ wywalczył wyróżnienie w tej samej kategorii.

Konkurs zorganizowała Szkoła Podstawowa w Korzeniewie.