II EDYCJA SZKOLNEGO PRZEGLĄDU PASJI I TALENTÓW „TERAZ TY”

„Teraz Ty” to kontynuacja przeglądu zainteresowań dzieci i młodzieży z naszej szkoły, którą jako gimnazjum realizowaliśmy pod nazwą szkolny konkurs „Mam talent” (V edycji). Szkoła to nie tylko lekcje! 6 czerwca Szkolny Klub Wolontariusza „Nadzieja” zorganizował kolejne spotkanie dla uczniów, którzy zechcieli zaprezentować niewielkiej publiczności (przyjaciołom, znajomym i rodzicom) swoje pasje. Wśród nich znaleźli się:

Amelia Więckowska i Nikola Szczepańska (rysowanie) kl. IV
Wiktoria Reda (śpiewanie) kl. IV
Zuzanna i Martyna Tarnowskie (taniec) kl. IV
Zuzanna Matyla (gra na saksofonie, jazda konna, czytanie książek) kl. IV
Martyna Gruza (prace plastyczne) kl. V
Nicola Kuriata (śpiewanie) kl. VI
Wiktoria Pietrzyk (harcerstwo) kl. VII
Karolina Lewińska (język koreański, rysowanie) KL. III A GIMN.
Eryk Szutowicz (modelarstwo) KL. III B GIMN.

Wszyscy są ZWYCIĘZCAMI!!! Gratulujemy wspaniałych pasji i talentów oraz odwagi w ich prezentowaniu! Było głośno, wesoło i bardzo ciekawie! Wszystkim dopisywał dobry humor. Wierzymy w to, że Wasze pasje chronią Was przed zdołowaniem, zniechęceniem, bylejakością oraz niezdrowym ryzykiem. Dziękujemy wszystkim za przybycie i mile spędzone popołudnie. Zapraszamy już dziś na przyszłoroczną edycję przeglądu. Pamiętajmy, że w każdym z nas drzemie jakiś talent!