11 października 2021r. Dzień drzewa

Dzisiaj przedszkolaki z naszej szkoły obchodziły "Dzień Drzewa". Celem zajęć było uświadomienie dzieciom roli drzew w przyrodzie. Dzieci udały się na spacer w okolicy szkoły , by poszukać, rozpoznać i nazwać rosnące tam drzewa. Przytulały się do nich, obejmowały, a także tańczyły wokół nich. W salach odbyły się zajęcia plastyczne. Powstały przepiękne prace, których głównym bohaterem były drzewa w jesiennej odsłonie.

Czytaj więcej...

Uroki jesieni wrzesień/październik 2021r.

Jesień to piękna pora roku. Przez kilka kolejnych dni przedszkolaki poznawały jej uroki różnymi zmysłami. Podziwiały różnorodność kształtów i kolorów liści, degustowały warzywa i owoce, a także obserwowały pod lupą jesienne dary. Materiał przyrodniczy posłużył dzieciom do wykonania wspaniałych prac plastyczno - konstrukcyjnych. Na zakończenie wykonały zdrowy sok marchewkowo - jabłkowy.

Czytaj więcej...

20 września 2021r. Dzień Przedszkolaka

We wrześniu wszystkie przedszkolaki  z naszej szkoły  uroczyście obchodziły Dzień Przedszkolaka. Były tańce, zabawy, konkurencje i oczywiście niespodzianki, a także upominki dla dzieci. Specjalny zegar wyznaczał czas  rozpoczęcia i zakończenia kolejnych punktów programu. Specjalnym gościem na tej uroczystości był Pan dyrektor, który na zakończenie każdemu dziecku wręczał pamiątkowe dyplomy.

Czytaj więcej...

23 czerwca 2021r. Uroczyste zakończenie roku przedszkolnego i pożegnanie Absolwentów Przedszkola

W środę grupy przedszkolne miały swoją uroczystość  zakończenia roku. Wśród zaproszonych gości znaleźli się: rodzice, pan dyrektor,  nauczyciele oraz inni pracownicy, którzy w ciągu roku starali się, aby naszym milusińskim nie zabrakło niczego i aby mogły w najlepszych warunkach miło spędzać czas w przedszkolu. Cała uroczystość  rozpoczęła się polonezem w wykonaniu najstarszych przedszkolaków.  Występ starszaków nawiązywał treścią do wspomnień z życia przedszkola. Maluszki wspaniale pożegnały swoich starszych kolegów śpiewając i tańcząc na scenie. Nie zabrakło również ze strony rodziców i dzieci podziękowań całemu personelowi placówki. Przedszkolaki wręczały własnoręcznie wykonane kwiatki. Wszystkim dzieciom, zaczynając od absolwentów przedszkola a kończąc na trzylatkach, Pan dyrektor wręczał pamiątkowe dyplomy i upominki. Słowa podziękowania popłynęły także do Rodziców. Szczególnie aktywnym wręczono pisemne podziękowania.