WEBINARIUM DLA RODZICÓW

Zapraszamy wszystkich rodziców na webinar.


Spotkanie odbędzie się 11 stycznia 2024 (czwartek) o godzinie 19:00 i potrwa do godziny 20.30. 


Spotkanie poprowadzi Maciej Dębski, a temat wykładu to: JAK NIE BYĆ FRAJEREM W ŚWIECIE CYFROWYM:) "Ojjj będzie się działo" - tak cytuje prowadzący, więc jeszcze raz serdecznie zapraszamy i zachęcamy.


Link do webinaru  https://fundacjadbamomojzasieg.clickmeeting.com/jak-nie-byc-frajerem-w-swiecie-cyfrowym 

SZKOŁA ODPOWIEDZIALNA CYFROWO - PORADNIK DLA RODZICÓW

Drodzy rodzice,
Fundacja Dbam o mój zasięg opracowała super poradnik dla rodziców dotyczący zarządzania nowymi technologiami w domu. Zachęcamy do przeczytania:

https://dbamomojzasieg.pl/wp-content/uploads/2022/12/Nowe-technologie-w-domu-Poradnik-dla-rodzicow-strony.pdf
 
WAKACYJNE KOLONIE OFFLINE

Fundacja Dbam o mój zasięg zaprasza także dzieci do letniego wypoczynku, szczegóły poniżej:
wakacyjne kolonie offline realizowane są dla dzieci i młodzieży w wieku 7-17 lat. Szczegóły wypoczynku znajdziecie Państwo tutaj: https://relacjewwakacje.pl/

Wyobraźcie sobie Państwo: 10 dni, spanie starym sposobem w szkolnych klasach, dużo wycieczek, zajęcia w gronie rycerskim, codzienne zajęcia z socjologiem, psychologiem i  zajęcia z edukacji medialnej. I mnóstwo czasu na to, co najważniejsze… na bliskie relacje osobiste. Nasi koloniści nie chcieli ostatnio wracać do domu. A telefon komórkowy raz dziennie na 15 minut wieczorem.

TYDZIEŃ DOBRYCH RELACJI W NASZEJ SZKOLE

W dniach 25-29.10.2021 r. nasza szkoła miała nieco inny charakter pracy, a to dzięki udziale w ogólnopolskiej akcji "Tydzień dobrych relacji" w ramach realizacji projektu edukacyjnego "Szkoła Odpowiedzialna Cyfrowo". I tak od poniedziałku zaczęliśmy od wykonania pracy plastycznej "Kosz pełen dobroci" - uczniowie na kartkach zapisywali słowa, które kojarzą im się z dobrocią, życzliwością itp., a następnie nasi szkolni wolontariusze wykorzystali zapisane karteczki do wykonania pieknego kosza. Wtorek był dniem planszówek - tak tak.... graliśmy i świetnie się bawiliśmy :) Środa to filmy, bajki na dużym ekranie - nie zabrakło nawet popcornu :) Czwartek był wyjątkowym dniem - klasa IV i V była cały dzień na wycieczce w Gdyni :) Piątek - ostatni dzień zabawy to "Czytanie na dywanie" - starsze koleżanki czytały bajki młodszym :)
Podsumowując powyższa akcja podobała się naszym uczniom, a wszystko po to, by w naszej szkole zawsze panowała fajna atmosfera, a nasze relacje były jeszcze lepsze.

Czytaj więcej...