X SZKOLNA EDYCJA PRZEGLĄDU PASJI I TALENTÓW „TERAZ TY” - Mam talent

W mioniony piątek odbył się w naszej szkole Przegląd Pasji i Talentów zorganizowany przez Szkolny Klub Wolontariusza “Nadzieja”. Dzięki zaangażowaniu uczniów, ich rodziców i wychowawców na specjalnie przygotowanej scenie zaprezentowało się 15 uczestników i to nie tylko przedszkolaków, uczniów, ale i nauczycieli :) Pasje społeczności szkolnej są różnorakie: od śpiewu, tańca, rysowania, origami, triathlonu, gry na pianinie, po jazdę konną, piłkę nożną oraz kolekcjonowanie krawatów i kartek pocztowych. Tak trzymać! Każdy zasłużył na dyplom, upominek oraz wpis na listę utalentowanych uczniów naszej szkoły!

Szkoła to nie tylko lekcje! Szkoła z Pasją umożliwia uczniom prowadzenie ciekawych działań pozalekcyjnych. Uczy współpracy, zaangażowania, aktywności obywatelskiej i wolotariatu! Pasja jest jak motor napędzający człowieka – umożliwia realizację wspaniałych, ciekawych zadań.

Prawdziwi pasjonaci SĄ SZCZĘŚLIWI, gdy mogą realizować swoje zainteresowania. NIE MUSZĄ sztucznie poprawiać sobie nastroju różnymi używkami, NIE TRWONIĄ CZASU na zachowania ryzykowne.

Jeżeli ktoś nie odnalazł jeszcze swojego hobby to jedyne, co powinien teraz zrobić, to znaleźć je jak najszybciej! Znaleźć coś, co uskrzydli i da radość z życia!

Gratulujemy wszystkim wspaniałym uczestnikom Przeglądu! Pielęgnujcie swoje pasje
i spełniajcie marzenia! Zachowajcie Trzeźwy Umysł!

Spotkanie szkolnych talentów było świetną zabawą i rozrywką dla społeczności szkolnej jako ważny element realizacji PROGRAMU WSPARCIA UCZNIÓW PO POWROCIE ZE ZDALNEGO NAUCZANIA - “Jesteśmy razem!”. Warto dodać, że troje uczniów klasy 7 – Martyna i Zuzia Tarnowskie oraz Szymon Banaś zaprezentowali również swoje hobby na filmiku w ramach wojewódzkiego konkursu “POZNAJ MOJE HOBBY” . Konkurs ogłosił Pomorski Kurator Oświaty. Gratulujemy!

Zapraszamy do zapoznania się z listą tegorocznych uczestników oraz obejrzenia galerii zdjęć i filmiku Dustina!

 

Lista uczestników