Dzień Edukacji Narodowej

Dnia 14.10 w naszej szkole jak co roku świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Uczniowie z grup przedszkolnych, klas I-III oraz szkolnego zespołu muzycznego zadbały o artystyczną oprawę tego dnia. Były wiersze, piosenki, tańce i nagrody dla pracowników naszej szkoły.

Czytaj więcej...

Edukacyjny wyjazd matematyczno-rekreacyjny do Gdyni

12 października, dla uczniów klasy 7 i 8, zorganizowaliśmy edukacyjny wyjazd matematyczno-rekreacyjny do Gdyni.

Podczas wyjazdu uczniowie  wzięli udział w zajęciach edukacyjnych w Centrum Nauki Experyment, w ramach których rozwiązywali zagadki i łamigłówki o charakterze matematycznym, analizowali mapy i  rozszyfrowywali zapisy w zakodowanych notatkach. Zwiedzieli także interaktywne wystawy naukowe.W poszukiwaniu endorfin i dużych dawek zdrowego ruchu młodzież  odwiedziła  również Park Trampolin Jumpcity.
Wyjazd został sfinansowany z Fundacji mBanku.  

Czytaj więcej...

"Poczytajmy" u przedszkolaków

W ubiegły czwartek klasa IV wraz z wychowawczynią odwiedziła młodszych kolegów w grupie 5-6 latków. Celem spotkania było głośne czytanie przedszkolakom trzech bajeczek przygotowanych przez 4-klasistów. Nie zabrakło również wspólnych zabaw, śpiewu i zagadek. Żeby spotkanie było atrakcyjniejsze dla przedszkolaków uczniowie klasy 4 przebrali się w śmieszne stroje a buzie upiększyli ciekawym makijażem. Akcja została przeprowadzona w ramach ogólnopolskiego programu "Poczytajmy" i miała na celu popularyzowanie czytelnictwa w naszej szkole.

Czytaj więcej...